Interiéry Vizualizace

Hledáte 3D vizualizace interiérů nebo vizualizace staveb? Na portálu Interiéry Vizualizace naleznete katalog architektů a architektonických studií, které nabízí vizualizace bytů, domů, zahrad nebo staveb.

Můžete si tak snadno a rychle představit moderní design Vašeho nového bytu, pokoje, koupelny či kuchyně. A nejen to. Kromě 3D návrhů a vizualizací nabízí firmy na tomto portálu realizaci interiérů na klíč. Ať již potřebujete zvolit barvy a materiály, vybrat vhodný nábytek na míru, navrhnout interiér obchodu anebo realizovat stavební projekt či interiér na klíč dle standardů moderního designů, portál Interiéry Vizualizace je Vám plně k dispozici:

YOUR SPACE s.r.o. Ing. arch. Miroslava Karasová Invence.net s.r.o. SMLXL 5ran INTERIÉRY JEČNÝ

SMLXL

www: www.smlxl.cz
E-mail: hana@smlxl.cz
Telefón:+420 733 738 054
Fax:
Adresa: U garáží 1434/2
Praha-Holešovice
170 00

SMLXL

SMLXL NABÍZÍ CELKOVÉ ZPRACOVÁNÍ ARCHITEKTONICKÉ ZAKÁZKY, SE SPECIALIZACÍ NA INTERIÉR STAVEB. PODSTATOU PRÁCE JE KOMPLEXNÍ SERVIS – POCHOPENÍ POTŘEB A ŽIVOTNÍHO STYLU KLIENTA, KREATIVNÍ KONCEPT, ARCHITEKTONICKÁ STUDIE A TECHNICKÁ REALIZACE SE ZAMĚŘENÍM NA DOBŘE ZVLÁDNUTÝ DETAIL.
STUDIO SPOLUPRACUJE S ODBORNÝMI SPECIALISTY A OVĚŘENÝMI DODAVATELI A PLNĚ ZASTUPUJE KLIENTA V CELÉM PROCESU SPOLUPRÁCE.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vizualizace interiérů

obrazek 3D Prezentace interiérů a domů, exteriérů i zahrad. Podívejte si díky 3D vizualizaci interiérů na Váš budoucí dům nebo byt. Více ...

PragoInterier 25. veletrh

obrazek Praha, Výstaviště - Využijte možnosti navštívit od 16.2. do 19.2.2012 veletrh Pragointerier a inspirovat se tak profesionálním designem interiérů známých architektů. Více ...

Dřevostavby 2012

 Mezinárodní veletrh Dřevostavby 2012 se konná již po 7 a opět můžete očekávat výsoký počet vystavovatelů, kteří představí novinky a služby z oblasti dřevěných staveb, konstukcí, materiálů a úspory energie.

Datum: 23.-26.2.

Místo: Praha - Holešovice

Více na vystavypraha.cz

 

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.