Interiéry Vizualizace

Hledáte 3D vizualizace interiérů nebo vizualizace staveb? Na portálu Interiéry Vizualizace naleznete katalog architektů a architektonických studií, které nabízí vizualizace bytů, domů, zahrad nebo staveb.

Můžete si tak snadno a rychle představit moderní design Vašeho nového bytu, pokoje, koupelny či kuchyně. A nejen to. Kromě 3D návrhů a vizualizací nabízí firmy na tomto portálu realizaci interiérů na klíč. Ať již potřebujete zvolit barvy a materiály, vybrat vhodný nábytek na míru, navrhnout interiér obchodu anebo realizovat stavební projekt či interiér na klíč dle standardů moderního designů, portál Interiéry Vizualizace je Vám plně k dispozici:

Invence.net s.r.o. Ing. arch. Miroslava Karasová Ing.David Haloda MÁČE DESIGN INTERIÉRY JEČNÝ YOUR SPACE s.r.o.

Invence.net s.r.o.

www: http://www.invence.net
E-mail: info@invence.net
Telefón:777234678
Fax:
Adresa: Roháčova 177/7
Praha
13000

Invence.net s.r.o.

Invence.net s.r.o. Vám nabízí kompletní sortiment služeb v oblasti řešení zastínění interiéru a exteriéru. Výroba na míru, zaměření, konzultace, odborné montáže a servis všech výrobků. Nabízíme žaluzie venkovní a interiérové, markýzy, japonské stěny, látkové rolety, venkovní rolety, pergoly, lamelové střechy, markýzy zimních zahrad, vertikální žaluzie, folie na okna, žaluzie a rolety do střešních oken, plisé žaluzie, screenové rolety a mnoho dalších kvalitních systémů vysoké užitné hodnoty a nadčasového designu. Neváhejte a kontaktujte naše techniky.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vizualizace interiérů

obrazek 3D Prezentace interiérů a domů, exteriérů i zahrad. Podívejte si díky 3D vizualizaci interiérů na Váš budoucí dům nebo byt. Více ...

PragoInterier 25. veletrh

obrazek Praha, Výstaviště - Využijte možnosti navštívit od 16.2. do 19.2.2012 veletrh Pragointerier a inspirovat se tak profesionálním designem interiérů známých architektů. Více ...

Dřevostavby 2012

 Mezinárodní veletrh Dřevostavby 2012 se konná již po 7 a opět můžete očekávat výsoký počet vystavovatelů, kteří představí novinky a služby z oblasti dřevěných staveb, konstukcí, materiálů a úspory energie.

Datum: 23.-26.2.

Místo: Praha - Holešovice

Více na vystavypraha.cz

 

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.