Interiéry Vizualizace

Hledáte 3D vizualizace interiérů nebo vizualizace staveb? Na portálu Interiéry Vizualizace naleznete katalog architektů a architektonických studií, které nabízí vizualizace bytů, domů, zahrad nebo staveb.

Můžete si tak snadno a rychle představit moderní design Vašeho nového bytu, pokoje, koupelny či kuchyně. A nejen to. Kromě 3D návrhů a vizualizací nabízí firmy na tomto portálu realizaci interiérů na klíč. Ať již potřebujete zvolit barvy a materiály, vybrat vhodný nábytek na míru, navrhnout interiér obchodu anebo realizovat stavební projekt či interiér na klíč dle standardů moderního designů, portál Interiéry Vizualizace je Vám plně k dispozici:

5ran SMLXL QL Interier, s.r.o. Ing. arch. Miroslava Karasová G KOUPELNY MÁČE DESIGN

DESIGN STUDIO - Černíková

www: http://www.interierydesign.cz
E-mail: martina@interierydesign.cz
Telefón:+420 736763715
Fax:
Adresa: Barvířská 31/8
Liberec III-Jeřáb
460 07

Studio navrhuje design a vybavení pro firemní, hotelový i bytový interiér. Návrhy interierů obsahují barevné řešení - interierové barvy, tapety, designový i klasický nábytek - kuchyňské linky, vestavěné skříně, sedací soupravy. Dekorace oken - záclony, závěsy, garnýže a stínící technika - žaluzie, rolety. Zajistíme vlastní zaměření, výběr z kolekce materiálů včetně realizace. Individuální přístup.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Vizualizace interiérů

obrazek 3D Prezentace interiérů a domů, exteriérů i zahrad. Podívejte si díky 3D vizualizaci interiérů na Váš budoucí dům nebo byt. Více ...

PragoInterier 25. veletrh

obrazek Praha, Výstaviště - Využijte možnosti navštívit od 16.2. do 19.2.2012 veletrh Pragointerier a inspirovat se tak profesionálním designem interiérů známých architektů. Více ...

Dřevostavby 2012

 Mezinárodní veletrh Dřevostavby 2012 se konná již po 7 a opět můžete očekávat výsoký počet vystavovatelů, kteří představí novinky a služby z oblasti dřevěných staveb, konstukcí, materiálů a úspory energie.

Datum: 23.-26.2.

Místo: Praha - Holešovice

Více na vystavypraha.cz

 

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.